Reklama

Plany turystyczne i wypoczynkowe na 2023 rok

Tekst: Powiększ / Pomniejsz
Zarząd Koła  nr 1 SEiRP w Rzeszowie planuje w 2023 r. zorganizować:
  1. W dniach od 14 do 24 czerwca 2023 r. "Wypoczynek nad Adriatykiem". Wyjazd z Rzeszowa z noclegiem tranzytowym. Wstępna propozycja oprócz pobytu w Podgorze (warunki hotelowe skromne), obejmuje zwiedzanie Mostaru, wycieczki do Makarskiej i Omiszu, rejs po Jeziorkach Baczyńskich, zwiedzanie Jeziorek Plitwickich i Zagrzebia. Cena  oferty ok. 2400 zł. Zakłada się także  możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

  2. We wrześniu 2023 r. proponujemy dla grupy 30 osób trzydniową wycieczkę do Wrocławia z przejazdem PKP, zakwaterowanie i śniadania w dobrym hotelu. Program obejmowałby zwiedzanie: Rynku i okolic, Ostrowa Tumskiego, ogrodu zoologicznego i Afrykanarium, Panoramy Racławickiej, Ogrodu Japońskiego i Pawilonu Czterech Kopuł. Cena projektu wycieczki zostanie skalkulowana na początku przyszłego roku.

  3. Od  16 do 29 października 2023 r. zachęcamy do udziału, w  już tradycyjnym, turnusie rehabilitacyjnym w Mielnie, z przejazdem PKP do Koszalina lub Kołobrzegu. Wstępna cena wynosi 1800 zł. Stowarzyszenie w trakcie pobytu zorganizuje dla uczestników wycieczkę.

  4. Z końcem stycznia przyszłego roku w Ośrodku "Zodiak" Zarząd Koła zorganizuje spotkanie noworoczne, w trakcie którego złożone zostaną zwięzłe sprawozdania z działalności w tym finansowej. Przewidziana jest dobra kolacja i zabawa taneczna.
Chętnych do udziału w proponowanych ofertach prosimy  o kontakt z członkami Zarządu.
Z pozdrowieniami
Marian Bileńki