Reklama
Przeszukaj serwis SEiRP Rzeszów
Biuletyn Informacyjny SEiRP
Odwiedzający stronę on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Licznik odwiedzin
Dzisiaj32
Wczoraj46
Wizyt w tygodniu78
Wizyt w miesiącu1131
Łącznie wizyt133466

Dzisiaj jest: Wtorek
28 Listopada 2023
Imieniny obchodzą
Gościrad, Grzegorz, Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin, Zdzisław

Do końca roku zostało 34 dni.
Zodiak: Strzelec

Artykuły archiwalne 2010

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych organizacją pożytku publicznego

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego. SEiRP zostało zarejestrowane w krajowym rejestrze Organizacji Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

 

apel_jeden_proc_duze

 

Od stycznia 2010 r. można dokonywać na rzecz Stowarzyszenia jednoprocentowego odpisu od należnego podatku dochodowego poprzez złożenie w formularzu PIT stosownego wniosku zawierającego dwie informacje:

 

1. nazwę OPP: Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych

 

2. nr rejestracyjny OPP w KRS: 0000043188

 

Numer rachunku bankowego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych:

 

15 1500 1126 1211 2010 1441 0000

 

Noworoczne spotkanie członków rzeszowskiego Koła SEiRP

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

W dniu 21 stycznia, tradycyjne, jak od wielu lat Zarząd Koła SEiRP w Rzeszowie zorganizował dla członków Stowarzyszenia noworoczne spotkanie. Oprócz licznie przybyłych emerytów w spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście:

- zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji
mł.insp. Janusz Golenia,

- przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa pan Konrad Fijołek,

- a także kapelan podkarpackich Policjantów ks. Bogusław Przeklasa.

Wymienieni złożyli przybyłym noworoczne życzenia, w których także podkreślili rolę, jaką w życiu zgromadzonych emerytów odgrywa ich Stowarzyszenie.
Prezes Zarządu Wojewódzkiego, kol. Wiktor Kowal, w uznaniu zaangażowania i pracy na rzecz Stowarzyszenia wręczył aktywnym członkom Koła odznaczenia i dyplomy. Zgromadzeni podzielili się opłatkiem, złożyli sobie osobiste życzenia po czym, przy dźwiękach nowoorleańskiego jazzu oddali się dyskusjom i wspomnieniom. Kilka, co bardziej odważnych par, ośmielonych lampką szampana i zachęconych rytmiczną muzyką wyszło na parkiet i ruszyło w taneczne pląsy. Do tańca przygrywał rzeszowski zespół jazzu tradycyjnego...w którym tło basowe i perkusyjny podkład rytmiczny z młodzieńczą werwą realizują...tak, nikt inny, tylko dwaj policyjni emeryci. Po zmianie lokalu zwolennicy wycieczek i górskich wędrówek do późnych godzin snuli plany wyjazdowe na najbliższy sezon...zapowiada się ciekawie!

 

Reportaż fotograficzny ze spotkania w Galerii zdjęć.

 

Badanie poziomu satysfakcji świadczeniobiorców ZER MSWiA

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

Zakład Emerytalno-Rentowy MSWiA na swojej stronie internetowej opublikował ankietę badającą poziom satysfakcji obsługiwanych świadczeniobiorców. Ponieważ każdy z nas ma jakieś własne doświadczenia i spostrzeżenia w zakresie obsługi przez Podkarpacki Zespół ZER, zachęcamy do wypełnienia tej ankiety. Wierzymy mocno, że jej wyniki zostaną uwzględnione w bieżącej ocenie pracy Zespołów, zaś wyciągnięte wnioski pozwolą na jej ewentualne usprawnienie, ku naszej wygodzie i zadowoleniu.

 

Nowy program ubezpieczeniowy dla emerytów i rencistów policyjnych

Tekst: Powiększ / Pomniejsz

Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie SA wraz z Zarządem Głównym Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych ma zaszczyt zaproponować Państwu nowy Program ubezpieczeniowy w ramach Grupowego Ubezpieczenia Pracowniczego typ P PLUS -

PROGRAM "SEiRP 2009"
oraz
Opieka Medyczna S

Warunki ubezpieczenia


 

Warunki ubezpieczenia PROGRAM "SEiRP 2009"

Tekst: Powiększ / Pomniejsz